05

Join Our Team

We believe in the value of culture, and put an emphasis on finding the right people,
who approach their work with innovation and passion.
Does this sound like you? If so, please apply below.

#1 Specjalista ds. tworzenia badawczych modeli analitycznych i analizy danych wynikowych

W ramach realizacji projektu badawczo-rozwojowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. tworzenia badawczych modeli analitycznych i analizy danych wynikowych

Zakres obowiązków/ czynności wykonywane w ramach stanowiska:

  • opracowanie modelu bazy danych
  • testy działania bazy danych (testy obciążeniowe i wydajnościowe dla badanej architektury bazy danych)

Dodatkowe informacje:

  • praca w kilkuosobowym zespole o wysokich i różnorodnych kompetencjach i doświadczeniu zawodowym realizującym innowacyjny projekt badawczo-rozwojowy
  • praca w ramach oddziału 9bits we Wrocławiu lub z wykorzystaniem telepracy
  • umowa o pracę
  • pełny wymiar czasu pracy

Dodatkowe korzyści pozapłacowe:

  • możliwość zdobycia dodatkowego, unikatowego doświadczenia w realizowaniu prac w obszarze przedsięwzięcia badawczo-rozwojowego (projektu B+R) poprzez samodzielne realizowanie czynności oraz ścisną kooperację z pozostałymi członkami zespołu B+R. Praca w kilkuosobowym zespole pozwoli na zdobycie nowych umiejętności – wiedzy merytorycznej, sposobu organizacji pracy, realizowania projektu – w tym osiągania częściowych i finalnych rezultatów (kamieni milowych) projektu B+R.
    Pracownik zostanie przeszkolony w zakresie pracy zespołowej nad realizacją projektu B+R oraz w obszarze przyjętej metodologii zarządzania projektem (co stanowi dodatek pozapłacowy niniejszej oferty pracy).

Zgłoszenia aplikacyjne w postaci  listu motywacyjnego i  CV (wraz z zapisem o zgodzie przetwarzania danych w celach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”) prosimy przesyłać mailem na biuro@9bits.pl

#2 Analityk

Analityk

  • zespołowa praca dla realizacji prac badawczych ukierunkowanych na opracowywanie nowych rozwiązań o charakterze IT, które po pozytywnych wynikach prac badawczych będą mogły być komercjalizowane
  • udział w zespole badawczym – wykonywanie zróżnicowanych prac ze szczególnym uwzględnieniem analizy danych
  • opracowanie krzywej starzenia się danych (czynniki wpływające na starzenie i spowolnienie starzenia danych)
  • przeprowadzenie analizy skuteczności rozwiązań (w tym algorytmów) od strony praktycznej

#3 Junior PHP Developer

To strengthen our team in Białystok, we are looking for

Junior PHP Developer

Your main responsibilities

  • Cooperate with R&D team on framework development
  • Perform all phases of product development: specification, design, development, testing and release

Your qualifications

  • Degree in IT related area (students)
  • Experience in the PHP, HTML, CSS, SQL ecosystems
  • Knowledge about Laravel framework, linux and windows systems

If you are interested in a new challenge within a young and very motivated team, please send your application to: biuro@9bits.pl

#4 PHP Developer

PHP Developer

  • Degree in IT related area
  • Have experience in web development
  • Good knowledge about PHP, HTML, CSS, SQL ecosystems
  • Knowledge of object-oriented programing

#5 Linux System Administrator

Linux System Administrator

  • Linux systems administration
  • Knowledge of Databases
  • Basic programming skills with script languages
  • Network configuration management (TCP/IP, UDP)

Employee Benefits

Private Healthcare
Access to fast, kind and accurate medical services on your demand.
Multisport card
Swimming pools, gym, fitness classes and many more.
Flexibility
Whether you are a night owl or an early bird, cozy office full of tech is waiting for you.
High-quality equipment
Choose what’s best for you: computer, mouse, keyboard, accessories etc.
Great salary
We assure you to get a competitive salary that will exceed your expectations.
Training & Conferences
Share your knowledge with others and gain new experience during developer’s meetings.
Extraordinary Team
Opportunity of being part of a fast growing and dynamic consultancy and IT implementation company.
Team retreats
Once in a while, you will have a chance to get to know your team out of office environment, whether it’s a bowling or ice-skating evening, we guarantee a Good Time!
Fully-stocked kitchen ;)
Whenever you will feel like having a cup of coffee you can enjoy it with your colleagues.